Konferencja „Nastolatek. Sto powodów, dla których warto o nim rozmawiać” – podsumowanie

Bardzo się cieszymy, że pomimo niełatwych czasów i tego, że nasza uwaga koncentruje się teraz gdzie indziej, mieliśmy możliwość spotkać się z Państwem.
Pozwolimy sobie przytoczyć komentarz, jaki otrzymaliśmy od jednej z uczestniczek: „Konferencja Nastolatek… to była niezwykła chwila. Taka, którą chciałoby się przeżywać dłużej. Prelegenci zachwycali wiedzą i doświadczeniem oraz porywali, dając wsparcie i cenne wskazówki do dalszej pracy. Jestem wdzięczna za tak efektywnie spędzony czas”.
My również czujemy wdzięczność za to spotkanie, za kolejne doświadczenia, za wszystkie rozmowy, wskazówki i słowa uznania. Dziękujemy prelegentom, prof. Markowi Kaczmarzykowi, prof. Henrykowi Pietrzakowi, dr Wacławowi Srebro oraz mgr Dorocie Dominik, którzy przyjechali z daleka, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Specjalne podziękowania kierujemy do Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University za współpracę i udostępnienie przepięknej sali, Agencja Fotograficzno-Wydawnicza Olszewski za uchwycenie chwil w kadrze oraz Sklep cukierniczy Pyszne Ciacho za przygotowanie słodkiej przekąski.
Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? 🙂