Oferta szkoleń w nowym roku szkolnym

Oferta szkoleń w nowym roku szkolnym

Koniec sierpnia to nieuchronny znak, że początek roku szkolnego już tuż-tuż. Przed nami nowe początki i nowe wyzwania. Jako placówka doskonalenia nauczycieli chcemy zaoferować wsparcie dla dyrektorów i nauczycieli w ich niełatwej pracy. Żeby odpowiednio zatroszczyć się o swoich uczniów, powinni oni najpierw zadbać o własne potrzeby. 

Poniżej znajdziecie Państwo listę tematów na szkolenia dla zespołów nauczycieli. Jest ona ciągle wzbogacana o nowe propozycje służące podnoszeniu kompetencji nauczycieli, ich umiejętności dydaktycznych, metodycznych i wychowawczych. Tematy szkoleń zostały opracowane na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w pracy w różnych placówkach oświatowych, doświadczenia zdobytego na sali szkoleniowej oraz licznych rozmów z dyrektorami i nauczycielami. W naszej placówce na pierwszym miejscu stawiamy relacje, czyli wzajemne oddziaływania. Służymy nauczycielom i dyrektorom radą i pomocą, sami również czerpiąc od nich wiedzę i doświadczenie. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym tematem, a nie ma go w naszych propozycjach – również zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, żeby zaspokoić potrzeby każdej placówki. Zaufały nam już dziesiątki szkół i przedszkoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.