Witamy po wakacjach!

Witamy po wakacjach!

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele!

Witamy Was po wakacyjnej przerwie i od razu chcemy Wam zaprezentować naszą najnowszą ofertę szkoleniową dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Została ona opracowana zgodnie z kierunkami polityki oświatowej w roku szkolnym 2021/2022 oraz na podstawie naszego doświadczenia na rynku szkoleniowym. Znajdziecie w niej tematy dotyczące zarówno nauczania i wychowania, rozwoju osobistego, współpracy z rodzicami, prawa oświatowego, jak i nowoczesnych technologii. W tematach, które proponujemy dotykamy kwestii najczęściej poruszanych przez nauczycieli, ale jesteśmy też otwarci na Państwa indywidualne potrzeby. Chcemy Wam zaoferować wsparcie w Waszej trudnej pracy. Natomiast specjalnie z myślą o dyrektorach proponujemy szereg tematów z zarządzania placówką oświatową.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie podołamy wszystkim wyzwaniom nadchodzącego roku szkolnego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.