Oferta szkoleniowa na rok szkolny 2022/2023

Przedstawiamy Państwu propozycje szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów ze szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oferujemy szeroki wybór tematów z zakresu nauczania i wychowania, rozwoju osobistego, współpracy z rodzicami, stosowania nowoczesnych technologii w edukacji czy też nowości z prawa oświatowego. Dyrektorzy i wicedyrektorzy znajdą tutaj również zagadnienia związane z zarządzaniem placówką oświatową i kierowaniem zespołem nauczycieli.

Tematyka szkoleń została opracowana na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w pracy w różnych placówkach oświatowych, doświadczenia zdobytego na sali szkoleniowej oraz licznych rozmów z dyrektorami i nauczycielami. Jest zgodna z aktualnymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa. W tematach, które proponujemy dotykamy kwestii najczęściej poruszanych przez nauczycieli, ale jesteśmy też otwarci na Państwa indywidualne potrzeby, a konkretne szkolenie zawsze dopasowujemy do potrzeb danej placówki.

Chcemy zaoferować wsparcie w niełatwej pracy nauczyciela i wspólnie zadbać o rozwój edukacji. Zapraszamy do kontaktu.