Nasza placówka ma już rok!

Dzisiejszy dzień jest dla nas wyjątkowy. Dokładnie rok temu, 30 listopada 2020 r. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli CEDRIN, rozpoczęła swoją działalność otrzymując wpis do ewidencji niepublicznych placówek.

Dwanaście miesięcy, a w tym czasie przeprowadziliśmy 43 szkolenia rad pedagogicznych, 5 szkoleń otwartych, 3 seminaria, 3 szkolenia na odległość, 2 konferencje oraz liczne warsztaty dla rodziców i dla uczniów. Łącznie przeszkoliliśmy prawie 900 nauczycieli.

A to dopiero początek!

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzacie i obiecujemy nieustannie podnosić jakość naszych usług i odpowiadać na realne potrzeby nauczycieli, rodziców i uczniów.

A dzisiaj jakoś szczególnie nasuwają się nam słowa piosenki zespołu Kwiat Jabłoni: „Mogło być nic, a jest wszystko”.